top of page

Seniorzy po kolejnych sparingach

25.02.2015

W ostatnim sparingu, rozegranym w sobotę, nasz zespół zremisował 1:1 w Starogardzie Gdańskim z miejscowym KP, który zajmuje 3 miejsce w IV lidze i zgłasza aspiracje do awansu o klasę wyżej. Pomimo tak wymagającego rywala, Gedania zaprezentowała się dobrze i powinna ten mecz wygrać, ale zabrakło skuteczności. Dobrych sytuacji nie wykorzystali: Dawid Domjan (3 razy strzelił w dogodnej sytuacji obok słupka), Radosław Regliński (dwukrotnie przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem), Bartosz Bławat i Marin Ciuba, którzy nie potrafili umieścić piłki z najbliższej odległości mając przed sobą praktycznie pustą bramkę. Na pewno cieszy jednak sam fakt stwarzania sobie sytuacji, a nad ich wykańczaniem zespół musi popracować. Jedyną bramkę w 60 minucie meczu zdobył Michał Cielecki.

Skład Gedanii 1922 Gdańsk w zremisowanym 1:1 meczu z KP Starogard Gdański: Kortas – Bemowski, Wasielewski, Lipka-Wszołczyk, Wróblewski – Ciuba, Ulczyński, Regliński, Skórka, Pianka – Bławat oraz po przerwie zagrali: Snochowski, Sikora, Cielecki, Domjan, Wilgos, Lamczyk.

Kolejny sparing rozegramy w najbliższą sobotę o 15.00 w Lęborku z Pogonią.