top of page

Zwycięstwo na inaugurację!

22.03.2015

W inauguracyjnym meczu rundy wiosennej sezonu 2104/15 nasz zespół wygraÅ‚ z zajmujÄ…cym 9 miejsce w tabeli Sztormem Mosty 3:1. Do przerwy prowadziliÅ›my 3:0 po bramkach: MichaÅ‚a SaÅ‚anowskiego w 2 minucie (asysta Dawida Domjana) oraz dwóch Bartosza BÅ‚awata (14 minuta po zamieszaniu w polu karnym i 29 minuta po

indywidualnej akcji). GoÅ›cie jedynÄ… bramkÄ™ zdobyli w 75 minucie. Autorem byÅ‚ Sebastian Kurdziel. Zarówno nasz zespół, jak i goÅ›cie mieli jeszcze kilka sytuacji do zdobycia bramek, ale znakomicie bronili obaj bramkarze o tym samym nazwisku -

Kortas.

SkÅ‚ad Gedanii 1922 GdaÅ„sk w wygranym 3:1 meczu ze Sztormem Mosty: Kortas – Ciuba (75’ Zaniewski), Wasielewski, UlczyÅ„ski, Cielecki – Domjan, Lipka-WszoÅ‚czyk, RegliÅ„ski (78’ Sikorski), SaÅ‚anowski (68’ Lamczyk), Pianka – BÅ‚awat (77’ BocheÅ„ski).

A już w nastÄ™pnej kolejce jedziemy do Gniewina na mecz z aktualnym liderem - Stolemem, który do tej pory poniósÅ‚ tylko jedna porażkÄ™. Niestety w tym meczu zagramy osÅ‚abieni brakiem Karola Wasielewskiego (obowiÄ…zki zawodowe).