top of page

Porażka z liderem w Gniewinie

31.03.2015

Niestety, pomimo wyrównanej gry, nasz zespół przegrał z aktualnym liderem Stolemem Gniewino 0:2. Gospodarze bramki zdobywali w 45 minucie gry z zamieszania po rzucie wolnym oraz w 50’ po niefrasobliwości naszych obrońców. Kolejny mecz bardzo dobrze bronił Piotr Kortas, który uchronił naszą drużynę od straty przynajmniej 2 bramek. Z kolei my swoje sytuacje mieliśmy w 30 minucie (niecelny strzał Radosława Reglińskiego), w 52, 55, 65 75 minucie gry, gdy po strzałach Skórki, Dziadka, Bocheńskiego i Lipki-Wszołczyka znakomicie bronił bramkarz gospodarzy Olszowiec.

Skład Gedanii 1922 Gdańsk: Kortas – Ciuba (55’ Dziadek), Ulczyński, Lipka-Wszołczyk, Cielecki – Domjan, Zaniewski, Regliński (55’ Skórka), Lamczyk (55’ Bocheński), Pianka – Bławat (77’ Bemowski).

A już w najbliższą środę o godzinie 17.00 podejmujemy na naszym stadionie Błyskawicę Reda Rekowo, która w minionej kolejce uległa 3:5 Kowalom.