top of page

Ósme zwycięstwo z rzędu!

26.05.2015

Odnieśliśmy kolejne, bardzo ważne zwycięstwo, pokonując na wyjeździe GKS Sierakowice 2:0. Do przerwy, po strzale Michała Sałanowskiego w 42 minucie gry, prowadziliśmy 1:0, choć wynik mógł być odwrotny. Na szczęście kolejny bardzo dobry mecz rozgrywał nasz bramkarz Piotr Kortas. W drugiej połowie już w 48 minucie drugą bramkę zdobył ponownie Michał Sałanowski i do końca meczu kontrolowaliśmy grę.

Skład Gedanii 1922 Gdańsk w wygranym 2:0 meczu z GKS Sierakowice: Kortas – Ulczyński (73’ Bemowski), Wasielewski, Zaniewski, Cielecki – Domjan (71’ Ciuba), Lipka-Wszołczyk, Regliński, Sałanowski (80’ Sikorski), Pianka (75’ Lamczyk)– Bławat.

Kolejny mecz rozegramy w najbliższÄ… sobotÄ™ 30 maja o godzinie 16.00 na wÅ‚asnym boisku z GKS Kowale. Nadal tracimy do miejsca premiowanego awansem zaledwie 2 punkty, ale przesunÄ™liÅ›my siÄ™ o jedno miejsce do góry. JesteÅ›my na 4, ale za tydzieÅ„ liczymy już na 3 pozycjÄ™.