top of page

Gedania wskakuje na pozycjÄ™ wicelidera!

02.06.2015

Odnieśliśmy 9 zwycięstwo z rzędu, pokonując na własnym stadionie GKS Kowale 5:1.

Do przerwy, pomimo lekkiej dominacji gości i zdobycia przez nich bramki w 22 minucie gry, wygrywamy 2:1. Po przerwie koncert gry naszego zespołu. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Karol Zaniewski (32’), Paweł Pianka (44’), Michał Sałanowski (48’), Bartosz Bławat (53’) oraz Przemysław Bocheński (76’).

Skład Gedanii 1922 Gdańsk w wygranym 5:1 meczu z GKS Kowale: Kortas – Ulczyński, Wasielewski, Zaniewski, Cielecki – Domjan (73’ Bemowski), Lipka-Wszołczyk, Regliński, Sałanowski (68’ Bocheński), Pianka (76’ Sikorski)– Bławat (70’ Skórka).

Po tym meczu zajmujemy pozycję wicelidera z zaledwie punktem przewagi nad 3 zespołem. Kolejny mecz rozegramy już w najbliższą środę 3 czerwca o godzinie 18.00 na własnym stadionie z Portowcem Gdańsk.