top of page

Pruszcz Gdański zdobyty!

08.06.2015

WygraliÅ›my niezwykle ważny mecz na trudnym terenie w Pruszczu GdaÅ„skim, odnoszÄ…c tym samym 11 zwyciÄ™stwo z rzÄ™du! Tym razem caÅ‚e spotkanie toczyÅ‚o siÄ™ w wolnym tempie, na co wpÅ‚yw zapewne miaÅ‚a pogoda - ponad 30°C w peÅ‚nym sÅ‚oÅ„cu.

Na szczęście na 5 minut przed koÅ„cem meczu zwyciÄ™skÄ… bramkÄ™, po strzale gÅ‚owÄ…, zdobyÅ‚ Karol Zaniewski. Do przerwy remisowaliÅ›my 1:1, a swojÄ… 11 bramkÄ™ w rundzie zdobyÅ‚ Bartosz BÅ‚awat.

SkÅ‚ad Gedanii 1922 GdaÅ„sk w wygranym 2:1 meczu z Czarnymi Pruszcz GdaÅ„ski:

Kortas – UlczyÅ„ski, Wasielewski, Zaniewski, Cielecki – Domjan (60’ Lamczyk), Lipka-WszoÅ‚czyk, RegliÅ„ski (70’ Bemowski), Skórka – BÅ‚awat (70’ Sikorski), BocheÅ„ski.

Kolejny mecz rozegramy w sobotÄ™ 13 czerwca o godzinie 18.00 na wÅ‚asnym stadionie z WisÅ‚Ä… Steblewo. W tym spotkaniu zagrajÄ…, pauzujÄ…cy w ostatnim meczu, MichaÅ‚ SaÅ‚anowski oraz PaweÅ‚ Pianka. Z kolei za kartki pauzować bÄ™dzie Ernest Skórka.