top of page

Zasłużony awans! GEDANIA 1922 W IV LIDZE

23.06.2015

W ostatnim meczu Klasy OkrÄ™gowej nasz zespół po raz 14 w tej rundzie pokonaÅ‚ rywala. Tym razem na wyjeździe okazaliÅ›my siÄ™ lepsi od Wietcisy Skarszewy i wygrywajÄ…c 2:0, zapewniliÅ›my sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej.  Ostatni raz nasz klub wystÄ™powaÅ‚ w IV lidze w sezonie 2004/05. Tak wiÄ™c po 10 latach nareszcie upragniony awans staÅ‚ siÄ™ faktem! Bramki w Skarszewach zdobyli:

PrzemysÅ‚aw BocheÅ„ski w 15 minucie oraz RafaÅ‚ UlczyÅ„ski z karnego w 84 minucie.

SkÅ‚ad Gedanii 1922 GdaÅ„sk w wygranym 2:0 meczu z WietcisÄ… Skarszewy: Kortas â€“UlczyÅ„ski, Zaniewski, Lipka-WszoÅ‚czyk, Domjan – Ciuba (89’ Werner), RegliÅ„ski, SaÅ‚anowski, Pianka (84’ Lamczyk) – BocheÅ„ski (84’ Sikorski), BÅ‚awat (71’ Skórka).