Kontakt do organizatorów.


Koordynatorzy z ramienia PAD:

Paweł Hostyński- hospaulo@gmail.com

Weronika Górska-Wolniewicz - weragorska@gmail.com

Ewa Kokurewicz (zapisy) - zapisypadwsnhid@gmail.com

Marta Holeksa - koordynator z ramienia WSNHiD

martas59@onet.eu

 

W roku 2015/2016 jeszcze nie mamy potwierdzenia czy PAD przy Collegium Da Vinci będzie kontynuował spotkania. Dlatego prosimy o cierpliwość i nie wysyłanie żadnych maili dotyczących zapisów. Opublikujemy decyzję władz uczelni na tej stronie.

 

PAD na Festiwal Malta - po raz drugi. Oto zdjęcia z wykładów wspaniałych Młodych Prelegentów.

 

Zapraszamy na ostatnie spotkanie PAD, 12 czerwca o 11.00. Wykłady wygłoszą:

  • dr Paweł Wolniewicz: "Skamieniałości w Poznaniu."

  • Wiktoria Tuczyńska "Zabytki Poznania"

  • Maja Boruta "Rower"

Zdjęcia z ostatniego spotkania. 

 

 

Teatr Muzyczny w Poznaniu został sponsorem upominków dla młodych wykładowców w nowym roku 2015/2016. Będą to bilety dla każdego dziecka oraz osoby towarzyszącej - na spektakl do Teatru Muzycznego. Dziękujemy!

 

Już dzisiaj zapraszamy Was na przedstawienia edukacyjne dla dzieci, w których występują wasi rówieśnicy z Poznania - Dookoła Karuzeli, czyli dziecko potrafi. Premiera już 16 maja.

W tym spektaklu spełnia się jedno z marzeń koordynator PAD - pani Weroniki. Przygotowuje ona z dziećmi oraz aktorami choreografię stepową. Zapraszamy tym bardziej:)

 

Zdjęcia ze spotkania majowego.

 

 

Zapraszamy na kolejny zjazd 17 kwietnia, studentów PAD przy WSNiH. Naszymi prelegentami będą:

Magdalena Brożek (3 klasa SP), która wygłosi wykład na temat: "Co w nas płynie, że żyjemy?"

Madzia pisze o sobie: "Jestem uczennicą klasy 3 Szkoły Podstawowej nr 3. im. B. Krzywoustego w Poznaniu. Do moich zainteresowań należy gra na gitarze, rysowanie i czytanie książek. Bardzo lubię śpiewać i tańczyć. W przyszłości chciałabym pomagać ludziom, może chorym dzieciom ale jeszcze nie wiem, jaki chciałabym wykonywać zawód."

Dorosłą Prelegentką będzie Pani Małgorzata Swedrowska, która wygłosi wykład "W książkach mieszka zabaw sto." - rola książek obrazkowych.

Wykład będzie raczej prowadzony metodami aktywizującymi, czyli dzieci będą nie tylko słuchały ale i uczestniczyły poprzez dopowiadanie fragmentów książek, gestykulowanie, mimikę twarzy, etc